НАТО сподівається на передбачуване партнерство з Україною

195
НАТО сподівається на передбачуване партнерство з Україною

НАТО сподівається на стратегічне та передбачуване партнерство з Україною, яка буде джерелом стабільності і демократії в регіоні. Про це заявив на засіданні 8-ї асамблеї Громадської ліги Україна-НАТО керівник відділу по роботі з країнами-партнерами управління громадської дипломатії Штаб-квартири НАТО Мішель Дюре.

Видео дня

"Сподіваємося, що Україна буде стратегічним, передбачуваним партнером, який братиме участь в операціях і буде джерелом стабільності та демократії в регіоні", - сказав він. Дюре зазначив, що на сьогодні представники України беруть участь у понад 150 операціях Альянсу. "І ми дуже цінуємо участь України в операціях", - наголосив він. Дюре підкреслив, що протягом останнього часу Україна змінилася, і так само змінюється НАТО. "Ви заявили про чіткий європейський вибір, який ми підтримуємо", - вказав він.

Представник НАТО наголосив: Альянс зацікавлений у тому, щоб Україна залишалася стабільною державою. "За останні 15 років ви створили стабільну виборчу систему та стабільну країну. Ми хочемо, що Україна залишалася такою ж стабільною", - сказав він.