Костенко: приїзд Мєшкова – спланований сценарій дестабілізації в Україні

378
Костенко: приїзд Мєшкова – спланований сценарій дестабілізації в Україні

Повернення до Криму першого та останнього Президента автономії Юрія Мєшкова та події 9 травня у Львові – ланки одного ланцюжка. Це чітко спланований сценарій дестабілізації ситуації в Україні шляхом розпалення сепаратистських настроїв. Тому дії СБУ по відношенню по Юрія Мєшкова є однозначно правильними. Про це заявив голова УНП, народний депутат Юрій Костенко.

Видео дня

"Щодо Мєшкова – ця провокативна фігура з’явилась на початку незалежності. Він дуже багато зробив сюрпризів політичних, коли ставши Президентом Криму, почав займатись відділенням, або відторгненням Кримської автономії від України. І те, що він сьогодні з’явився в Україні знов – це є лише свідченням того, що провокації політичного характеру, які спрямованні на розпалення сепаратизму в Україні - Львів, 9 травня – це все чітко спланований сценарій, як дестабілізувати ситуацію в Україні і представити її в невигідному для нас світлі. Тому що Україна сьогодні попри всі питання і політичні, і економічні, тим не менш, рухається в сторону Європи – ось чому з’явився пан Мєшков саме сьогодні", – заявив Юрій Костенко.

"Це чергова спроба – якщо не вдалося у Львові, спробувати Крим. Тобто це постійна гра на тих тенденціях, які давним-давно себе вичерпали", – додав він.

Нагадаємо, що Адміністративний суд Криму постановив видворити з України Юрія Мєшкова та заборонив йому в'їжджати на територію держави 5 років. Таким чином, суд підтримав Службу безпеки України, яка звинуватила Мєшкова у закликах до повалення конституційного ладу.