Костенко: газова війна з Росією вже почалася

365
Костенко: газова війна з Росією вже почалася

Україні вже не уникнути нової газової війни з Росією, тому до міжнародного суду звертатись треба, тим більше, що низка країн Європи також має намір судитись з "Газпромом". Але разом з цим Україні потрібно радикально переглянути всю свою енергетичну політику. Про таке заявив народний депутат від НУ-НС, лідер УНП Юрій Костенко.

"Газова війна буде. Зверніть увагу, що всі гострі питання у газовій сфері загострюються, як правило, у вересні-жовтні місяці, тобто на передодні опалювального сезону, тоді, коли , дійсно, загнані в глухий кут і не має з відти виходу принаймні до квітня місяця, поки не потепліє", – заявив Костенко.

"Але на сьогоднішній день Україна має взірець у вигляді європейських країн. Вони також судяться з "Газпромом". Тому якщо говорити про рецепти, як виходити з цієї ситуації, тут один крок ніхто не зробить, тут потрібна багатокрокова, цілеспрямована політика з боку України. В першу чергу потрібно йти в міжнародний суд. По-друге, треба різко змінювати енергетичну політику. Прем’єр заявляв про колосальні потенційні поклади того ж самого газу в Україні", – зазначив політик.

Видео дня

"Війна (газова)вже почалася. Питання - на які важливі рішення піде українська влада з тим, щоб мінімізувати небезпеки. На сьогоднішній день в нас є безпрограшна ситуація - газову угоду треба переглядати, бо на черзі з претензіями до "Газпрому" низка європейських країн, починаючи від Німеччини, якій "Газпром" дає пільгові ціни, закінчуючи поляками, які теж будуть судитися з "Газпромом". І це пом’якшує нашу ситуацію. Ще раз повторюю вихід з цієї ситуації можливий тільки, коли Україна радикально перегляне всю свою енергетичну і економічну політику", – зауважив він.

Источник:5 канал