УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Костенко переконує, що не будує альтернативи КОДу

Костенко переконує, що не будує альтернативи КОДу

Останніми днями у вітчизняних ЗМІ мусується інформація про те, що екс-президент Ющенко ініціює створення альтернативи КОДу, який буде створено на основі УНП Юрія Костенка.

Коментуючи ці чутки «Обозревателю», лідер УНП зазначив: «Ми не будуємо ніякої альтернативи КОДу. Я вже багато років намагаюся створити на правому фланзі правоцентриську політичну силу. Ще в 2000-му ми утворювали правицю, в 2007-му правиця вже вийшла на виборчі перегони. І цю стратегію – стратегію створення в українській політиці правоцентриської партії, яка б могла боротися за владу в Україні, я не полишаю і сьогодні».

На думку пана Костенка, відсутність в Україні економічної стратегії, національного інтересу в державних рішеннях, є наслідком відсутності в нашій державі правоцентриської політичної сили. «В усьому світі право центристи, які віддзеркалюють інтереси національного виробника, завжди представлені або у більшості, або в коаліції, або в опозиції. І саме тому державна політика всіх без виключення демократичних країн, в першу чергу базується на інтересах виробничих, адже без них нічого не можна вирішити у соціальному плані. Цього, на жаль, поки що не має в Україні», - резюмує лідер УНП.

Повну версію інтерв’ю з Юрієм Костенко можна прочитати тут