УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Парламентарії дуже хочуть на канікули

198
Парламентарії дуже хочуть на канікули

Член фракції КПУ Леонід Грач вважає, що пропозиція Президента України Віктора Ющенка до парламенту не йти на канікули, доки не буде ухвалений законопроект щодо внесення змін до держбюджету, є диктатом з боку Президента.

Видео дня

Л.Грач наголосив, що поточна сесія Верховної Ради має закритися згідно із Конституцією наступного тижня, повідомляє УНІАН. «Якщо Президент звик порушувати Конституцію, то це не означає, що і Верховна Рада має робити те саме. Що це за диктат?», – запитав народний депутат.

Фракція БЮТ теж сумнівається в можливості продовження поточної сесії Верховної Ради, але називає інші причини.

Заступник лідера фракції БЮТ Андрій Портнов заявив, що шанси продовження сесії прямо пропорційні відповіді на pfпитання, чи буде першим голосуватися закон про внесення змін до державного бюджету.

«Якщо закон голосуватися не буде, політичні сили компромісу не знайдуть, то це означає, що сесію продовжено також не буде. А якщо її буде продовжено, то політичні наслідки від діяльності парламенту будуть такими самими, як сьогодні, - ВР працювати не буде», - сказав він.

При цьому Портнов нагадав, що внесення змін до держбюджету є не ініціативою Президента, а ініціативою БЮТ. «Якщо з нами погоджується Президент, то це позитивно», - сказав заступник лідера фракції БЮТ.

Він зазначив, що закон про судовий устрій є антиконституційним, і така ініціатива глави держави з боку БЮТ не буде підтримана. При цьому Портнов додав, що намір підтримати цю ініціативу з боку НУ-НС буде розцінено як порушення коаліційної угоди.