УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Росія все ще вірить США щодо ПРО

180
Росія все ще вірить США щодо ПРО

У Москві вважають, що пропозиції США щодо зняття стурбованості РФ у зв'язку зі створенням ПРО в Європі залишаються актуальними й після підписання угоди Вашингтоном із Прагою, і припинення діалогу з цієї теми з Вашингтоном не очікують.

Видео дня

"Формально, офіційно - так", - сказав замголови МЗС РФ Сергій Кисляк, відповідаючи на запитання журналістів, чи залишаються, на його думку, в силі пропозиції США Росії після підписання угоди Вашингтоном із Прагою.

"У нас достатньо стійкий діалог зі США щодо широкого спектру стратегічних питань - стратегічних, наступальних та оборонних. Я впевнений, що цей діалог триватиме", - цитує РІА Новости слова Кисляка.

Дипломат, за його словами, не може сказати, наскільки цей діалог буде продуктивним, однак впевнений, що він не припиниться. "У цьому США зацікавлені так само, як і Росія", - сказав він.

Крім того, він зазначив, що заяви американського керівництва на переговорах з російською стороною з питання про плани США розмістити елементи системи протиракетної оборони (ПРО) в Європі розходяться з реальною ситуацією.

"Якщо на практиці виконати те, про що нам казав держсекретар США спочатку, то технічно це цілком можливо. Але поки є велика дистанція між загальнополітичними заявами, які ми чуємо, й тим, що ми бачимо на практичних переговорах. Мабуть, американські колеги ще не готові внутрішньо серйозно говорити про ці речі", - зазначив Кисляк.

"Треба сказати, що ми сприймаємо як серйозну готовність спробувати відповісти на наші стурбованості", - додав він.