Тимошенко не хоче погоджуватись на кота в мішку на посаді прем'єра

204
Тимошенко не хоче погоджуватись на кота в мішку на посаді прем'єра

«Прем’єр-міністр – це політична посада. Її не можна віддати людині, яка не відчуває відповідальності перед 6 мільйонами людей», - так пояснила Юлія Тимошенко позицію своєї політичної сили щодо кандидатури на посаду прем’єр-міністра в прямому ефірі «5 каналу». Вона додала, що «занадто довго підсаджувала чоловіків у політиці».

Видео дня

«Як можна дивитися в очі на мітингах 4 мільйонам людей, а потім погоджуватись на кота в мішку на посаді прем’єра, погоджуватись на маразм, який він робитиме?», - поставила екс-прем’єр риторичне питання.

Тимошенко розповіла про свої плани «деолігархізації» країни, пояснивши: «Про це зараз плескають язиками без кісток усі політики. А я це робила, двічі. І закликала людей голосувати не за обіцянки, а за те, що політик уже зробив». Вона наголосила на тому, що була єдиним політиком, який тримався за принцип і не тримався за посади.

Коментуючи тезу про коаліцію «Нашої України» та Партії регіонів як «об’єднання Сходу і Заходу», лідер БЮТ сказала: «Народ буде об’єднаний тоді, коли побачить честь влади, моральність, служіння народу». Вона навела приклади західних країн, у яких в аналогічних ситуаціях ніхто не говорить про «розкол» країни.

Звертаючись до своїх виборців, Юлія Тимошенко закликала їх вірити в неї й запевнила, що не розчарує їх.

http://byut.info