СпортLady

Листи Путіну

3.6т

Катю іноді заносить на запорєбриковий куточок інформаційного поля, зазвичай там знайдеться щось таке, від чого не можна стриматися, щоб не поділитися. Ось і сьогодні натрапила на звіт про звернення громадян, ті самі листи путєну, що так полюбляють писати деякі, над чим ми дружньо сміємося, та й недарма. Це щось неймовірне.

По-перше, воно якесь неосяжне, сторінок 400, і це лише за квартал. Дуже гарно оформлено, з графікою й діаграмами. Ці звернення обробляють за різними критеріями - скіки до місцевих рад, госдурівських депутатів, до гаспадіна-ампєратора, скіки в кожному окрузі, за віком, статтю, соціальним статусом і т.п.

Катя ж завзята, дослідницька натура відразу ж проявилася, вона листала й листала, й диву давалась від цього безглуздя. За три місяці в них чверть мільйона звернень, і кожне пораховано, оброблено, розкладено за цими критеріями, на його основі побудовано десятки діаграм, таблиць, графіків.

Катіно терпіння було таки винагороджено, бо долиставши цю адміністративну вакханалію майже до кінця, вона знайшла розділ із результатами.

- Тааак, подивимось, - Катя відчувала щось на кшталт десерту. І расєйські адміністративні служаки не підкачали - майже кожен описаний там випадок як результат містив "заявителю разъяснены его права". Наприклад, десь з Сибіру звертаються з питання переселення з підвального аварійного приміщення. А у відповідь о-ба так: разъясняем ваше право...

Ну тобто ви там тримайтеся, але пишіть ще, бо нам треба ті таблички заповнювати й графіки малювати. Все це не для того, щоб людям допомогти, боронь, боже. Це просто благодатне середовище для розвитку системи, яка не спроможна нічого не створити, але їй для існування треба чимось живитися.

Не знаю, як у нас із цим, можу тільки сподіватися, що якось інакше. Бо те, що я побачила, є нежиттєздатним та смердючим закатом адміністративної системи, хоч і в дуже красивій кольоровій обгортці.

Піршество бюрократизму.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги