Шо не мєсто, то ТІПАЖ

18,7 т.
Шо не мєсто, то ТІПАЖ

Тра-тра-трамвай!

Божевільно співаю.

Сьодні на роботу трамвайчиком, а там шо не мєсто то ТІПАЖ.

В вагоні біля мене вільне місце, я і сіла. Стоящих мам, пам, бабушок і дєдушок не було, стояла лиш дівчинка в іншому кінці вагона, підійшов кондуктор, я встала компостувати квиток, повертаюся, а там сидить дівчинка та шо з іншого кінця вагона. І така на полном сірйозі мені каже, "куріца встала мєсто пропало", я від несподіванки аж заржала, кажу її ж тоном, " за куріцу атвєтіш". Заржав дідусик поряд.

Видео дня

Тра-тра-трамвай спинився на своєму світлофорі. Стоїть і тут женщіна з бірюзовими навкологлазіями як заоре, "водітєль, ну скіки можна стоять, поїхали вже. Нє ну ти гля став і стоїть. Вам шо вихадной".

Мужчина з пилающими трубами каже, " мені тут, біля магазіна остановіть".

Спеціальна женщіна, яка возглавляє цей дурдом на кольосіках, трамваїстка, каже кондуктору "Вася, ти вніматільно подивись, може ми на маршрутці із парка виїхали".

Вийшла з тра-тра-трамвая, із неба йшов лід.

Зайшла за кавою. Кажу, " ой, дєвочки, я сьодні псіхону і возьму Лате".

Дєвочки кажуть, "ой сьодні така погода, шо лучче псіхануть і взять коньяк". Але від коньяку я воздєржалась, бо шось такий день, що й без коньяка вставляє)))

" даруйте, пані, а квиток на ирамвай де купувати?".

"Та в трамваї, там до вас хтось в жилеті підійде і купите".

" ой, а ви теж зі Львова?"

"Та ні, я з іншого краю."

"З Тернополя?".

Я не втрималася, розреготалася на всю вулицю, доходжу до роботи а на зустріч дівчина в таких джинсах, шо я аж зомліла, там отак мінімаус на одній нозі, мікімаус на другй, плуто на задницю дереться. Я не втрималась, " класні джинси". "Дякую, я їх купила і все ждала шо хтось це скаже".

Короче, попри лід із неба, день фантастіческій.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...