Чим загрожує вихід Британії з Євросоюзу?

61

Пересічні британці розуміють, що бути привілейованим членом ЄС – це добре. Такого привілейованого стану і такого формату відносин, як має Британія, не має жодна інша країна ЄС. Великобританія не бере участі у валютному союзі, має свій фунт, не є частиною шенгену. Із європейською візою не можна подорожувати до Британії. Також не бере участь у фінансових операціях. Зараз ще виторгували собі суверенні права на міграцію, фінанси.

Далі. Якщо Британія виходить із ЄС, то більш гостро може постати питання про вихід Шотландії із її складу. Виникне ще питання Ірландії, її північної частини. Тому у пересічних британців є чимало вагомих аргументів, щоб проголосувати за те, аби країна залишилась у складі європейської спільноти.

ЄС теж потрібна Британія. ЄС і НАТО це таке певне взаємозрощення. Є ще європейські безпекові ініціативи, у яких бере участь Британія. Тому, вихід Британії становитиме загрозу по безпеці ЄС в цілому. А безпека у європейських країнах стоїть на першому місці. Потім вже йде добробут й інші речі.

Тому Британія і ЄС одне одному дуже потрібні.

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги