УкрРус

Порєченков. За що возненавидять його росіяни

Зірка російського телевізійного шансону Михайло Порєченков незабаром стане народним героєм Росії. Нині він ще трішки соромиться образу "вбивці укропів", називає всю цю історію із стріляниною по українських військових непорозумінням та дутими спекуляціями, але… вже незабаром, коли країни ЄС заборонять йому в’їзд, а Інтерпол оголосить в розшук, у Порєченкова не залишиться іншого виходу, як стати маріонетковим блазнем Путіна: прославляти "Новоросію", гнати на "київську хунту".

Порєченков отримає ще декілька культових ролей, в яких він вправно розправлятиметься з бандерівцями, збере з цих фільмів хорошу касу, побудує дачу де-небудь на Байкалі, й агітуватиме росіян відпочивати саме в тайзі замість європейських курортів.

В історію можна увійти, а можна вляпатись.

Порєченков – типовий прояв того, Кремль та його адепти раз-по-раз в’язнуть у трясовині власного маразму. У них єдиний вихід – будувати щасливу країну закритого типу, де свободи глобалізації підмінятимуться бутафорними цінностями, як-то комарі на Байкалі.

Чи міг герой телешансону уникнути тієї халепи, яку вляпався? Звісно, просто не подумав, що так далеко зайде. І Путін, судячи з усього, не міг подумати, що його ігрища так далеко зайдуть.

Збиті літаки, внутрішні герої, падіння цін на нафту та залізні лаштунки, - все це нагадує період застою часів Брежнєва. Але цього разу авторства Путіна. І всі ці бутафорні герої-поречєнкови не допомагають вождеві, а навпаки – підігруючи йому, поглиблюють кризу "великої" Росії.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги