УкрРус

Відстрілювання анти-українців

Убивство Бузини Путін назвав політичним. Звісно, за його поняттями вбивство Нємцова було кримінальним.

Я не знаю яким політиком був Бузина. Його участь у російських шоу, основним завданням яких є паплюження України, навряд чи можна віднести до політичної діяльності.

Одне я знаю точно: Бузина був анти-українцем. Син кагебіста, він ненавидів українське. Мова не в інакшій точці зору на ті чи інші події, а саме в антиукраїнській позиції. Анти-українці мають на меті створити бліду копію Росії. Для них Шевченко - "вурдалак", а України як такої взагалі не існує.

Виникає цікава версія. Не дуже ввічливі "зелені чоловічки" (а, може, "чорні") відстрілюють анти-українців. Так і мало би бути в країні, де народ відчуває себе нацією, а не населенням. У нас, на жаль, ще цього нема. А тому красива версія відпадає сама по собі. Зрештою, це хибний шлях, бо вбивством окремих анти-українців анти-українства не викоріниш.

Читайте:ТелеПутин знает всё

Можна розглядати версії побутові, фінансові, хай буде політичні й навіть любовні. А що, був, скажімо, анти-українець коханцем якоїсь леді чи не зовсім леді, ось її чоловік його і грохнув. Чим не сюжет для детективу?

Мене тривожить інше. Зрозуміло, що анти-українців на кшталт Бузини можуть прибирати "свої". Занадто багато ці анти-українці знають, що може бути смертельно небезпечним для їхніх господарів.

З іншого боку, провокативні убивства анти-українців можуть стати приводом для вбивства українських патріотів. Усе це вписується у путінську гібридну війну проти України.

Не маємо права втрачати пильність. Мусимо перескочити й через цей етап, яких у нас ще буде багато.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги