newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Татуся Бо
Татуся Бо
Журналістка, автор-суржикописець

Блог | "Нещасні беркутята"

'Нещасні беркутята'

Тричі проговорена брехня стає правдою.

Видео дня

Коли беркут не говорить в суді, він п*здить з журналістами.

Меседж, "нещасні беркутята" озвучений двічі - яником і беркутятком в КП Україна. Ждемо ще доленосної передачі про то як їх бідось підставили і всьо. Через тиждень прийдеться ставити їм памятники і обеліски.

І взагалі, ми тут заінтернечені по самі вуха, х*йово понімаємо інформаційні потоки в регіонах.

Ви знали, що в Україні НЕМАЄ жодної притомної україномовної україноорієнтованої газети, з телепрограмою, гороскопом, інтервю з зірками, рецептами помідорів. Немає.

Повірте - немає!

Шукала мамі виписати газету. І х*й.

Газета по-українськи, виписували увесь цей рік. Мама моя не філолог, та й то сказала, "доця більше ненада, там так багато помилок". Ага редактор слова " сир" там не знає. Ну і маніпулятивність в подачі інформації во всю буяє. Україна молода? Класно, ок, але я не хочу газету 5 разів на тиждень за 1000 гривень. Навіщо мені купа макулатури, дайте раз на тиждень. Но нєт.

Сільські вісті? Йоханий бабай - зрадоцвітні заголовки в стилі третьої пятирічки і комсомольських зборів виїдають очі.

Тому село купує КП або факти бо програма, гороскоп, звьозди, помідори і новості про нещасний беркут і харошого януковича в довєсок.

Отут всім і п*здець.

Доведеться #ПолтавськийВісникАпокаліпсису з посівним календарем видавати.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...