В Інституті раку працюють садисти і невдахи

51.8т

Ліквідувати Інститут раку як клас, залити приміщення яким-небудь райдом, а через півроку, як вивітриться - зробити там платну клініку з іншим персоналом. Там і зараз усі платять - тільки лікар ні за що не відповідає.

Очевидно, працюють там поголовно садисти або неудачники, у яких єдина можливість самоствердитись - накричать на онкохворого.

За три дні, проведені там у якості супроводжуючого, я майже втратила віру в людство. Лікарі не те що хамлять - кричать на хворих. Це починається в реєстратурі. "Заплатіть, - каже тітонька, "Скільки зможете", але на десятку, покладену на стійку хворою - презирливо кривиться. На прийомі лікар демонстративно відставляє кишеню - такса 200 грн. Прийом на томографію - 1300 грн лікареві - розпочали замість 9-ранку, об 11, бо не вийшла на роботу медсестра - отож чоловік двадцять хворих мусили з 6- го поверху спускатися на третій, в маніпуляцйну, де своя черга.

Скільки ненависті вкладається в звичайну фразу: сидите ждите.

За три дні знайома, потратила близько чотирьох тисяч гривень - і поїхала назад в обласну клініку без жодних рекомендацій - це про ефективність обстежень.

Добила аптека, де пляшка води коштує, як у дорогому ресторані, а СD-R - 19.50.

Тут уже ні президент, ні міністр не винен. І які б зарплати не платили таким лікарям - вони не стануть іншими.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости