Інтереси якої загадкової країни представляє наш парламент?

Інтереси якої загадкової країни представляє наш парламент?

Сьогодні у Верховній Раді, фактично, передостанній день роботи парламенту у пленарному режимі перед майже двомісячною перервою.

Я не беру до уваги той факт, що завтра буде проголосована Постанова ВР про те, що сесія формально не закривається. Зрозуміло, що депутатів у сесійній залі до 6 вересня все одно не буде, і лише на День незалежності відбудеться традиційне урочисте засідання.

Так от, які ж доленосні питання стоять сьогодні першими у порядку денному пленарного засідання? Це постанови про премії для молоді, низка постанов про рекомендації парламентських слухань і особливо важливе питання - про перейменування села Падалки на село Біологічне в Полтавському районі Полтавської області!

Видео дня

Одним словом, як пишуть одноразові політологи й політтехнологи влади, нарешті в країні настала економічна, політична та соціальна стабільність, коли найвищий законодавчий орган може дозволити собі розглядати подібні "надважливі" питання.

Отож, парламент у нас теоретично є, він теоретично навіть працює. Але інтереси якої країни він представляє та інтереси якого народу він захищає - залишається загадкою!

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...