Сьогодні Головою СБУ призначили Василя Грицака. І які солодкі оди лунали з уст багатьох депутатів, мовляв "Грицак - заслужений професіонал, бойовий генерал і т.д."

Але я так і не можу зрозуміти яких успіхів досягнув Грицак на посаді керівника АТЦ. Може "Альфа" ліквідувала Захарченка чи Плотницького? Може запобігли збитому Боїнгу, атакам на Маріуполь чи Волноваху? Може проводили успішні контртерористичні операції В ТИЛУ ворога? Поясніть мені, що такого зробила людина яка майже рік керує АТО? Чи Іловайськ і Дебальцево можна вважати успіхом?!

До речі, якщо вже зайшла мова про бойових генералів, то Віктор Муженко у нас також такий.. І Гелетей також в свій час спецназ УДО під Слов'янськом в рейд водив... І де результати цих "бойових"?! Президент і Секретар РНБО в нас також ходять у військовій формі та зі зброєю, немов вийшли з палаючих полів боїв. Втім чи впливає це на ефективність боротьби, питання риторичне…

В Ізраїлі Аріель Шарон став прем'єром не просто за те що він "бойовий", а за те що ефектино боровся та давав рішучу відсіч ворогам, американці обрали Дуайта Ейзенхауера за його перемоги на фронтах.

Країні де призначення відбуваються за принципом особистої відданості, наближеності до олігархів, зручності, або за тим в кого більше "рожків" до автомата в розгрузці на фотографії, тощо нічого доброго не світить… Змінити цей стан речей можна якщо призначення здійснюватимуться за принципом ЕФЕКТИВНОСТІ… Цей один принцип здатен все змінити… Питання лише, чи прагнуть у владі цих змін?

І останнє, голосувати за відставку керівника, при цьому вважаючи, що його перший заступник не несе відповідальність також - лицемірство...

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости