УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Григол Катамадзе
Григол Катамадзе
Президент Ассоциации налогоплательщиков Украины, чрезвычайный и полномочный посол Грузии в Украине (1994-1998гг., 2000-2007гг., 2009-2013 гг.)

Блог | Звернення Асоціації платників податків України до громади Королівства Нідерланди

Звернення Асоціації платників податків України до громади Королівства Нідерланди

ВГО "Асоціація платників податків України" звернулася до громади Королівства Нідерланди із закликом проголосувати за підписання Угоди про Асоціацію ЄС з Україною на референдумі 6 квітня. Звернення підписали 25 Голів Рад ТВ АППУ в областях України та м. Києві.

Письмове звернення перший віце-президент АППУ Юрій Атаманюк передав голландській делегації під час XVI Всесвітньої конференції платників податків, що відбулася днями у Берліні. Ось його текст.

"ВГО "Асоціація платників податків України" налічує 7 тисяч підприємств, на яких працює більш ніж 3 200 тис людей, тобто 20% працюючого населення. Всі ми хочемо жити в злагоді та добрих сусідських відносинах із європейцями.

Ще в 1991 році Україна вийшла із лав СРСР, здобувши незалежність. Більш ніж 20 років ми рухались вперед, звільняючись від гніту Москви, йдучи в бік міжнародної співпраці із західними партнерами. Два роки тому нас намагались зупинити, відняти право на вибір, розпочавши жорсткий супротив волі громади, яка підтримувала напрямок євроінтеграції країни. Це стало початком війни, на якій і досі гинуть наші захисники, мирні жителі та волонтери. Росія, порушивши Будапештський меморандум та всі норми міжнародного права, посягаючи на територіальну цілісність країни та свободу її мешканців, розв’язала бойові дії аби не допустити Україну на шляху до розвитку та розбудови у рамках налагодження торгово-економічних відносин із нашими західними партнерами. Інформаційні війни ведуться повсякчас, що впливає на імідж країни та її сприйняття. Це погіршує не тільки ситуацію в Україні, це розхитує світову рівновагу, дає підстави різним країнам вважати, що їх власні погляди можуть бути нав’язані іншим спільнотам, що в свою чергу призводить до трагедій та смертей простих громадян, як то сталося в сумнозвісній трагедії із Boeing 777 рейсу MH-17, 17 липня 2014 року.

Варто пам’ятати, що перемогу над зовнішнім агресором можна здобути лише в єдності та підтримці, в налагодженні співробітництва, будуючи міцні зв’язки в різних сферах, як то безпека, економіка та інші.

В Україні давно зрів запит на зміни, які ми розпочали два роки тому, і які і далі будемо впроваджувати. Реформування та боротьба з корупцією напрямки діяльності нашої громади, і не через очікування міжнародних партнерів, а через те, що ми хочемо рухатись вперед, досягаючи європейських стандартів у всіх сферах життя.

6 квітня в Нідерландах відбудеться референдум за підписання Угоди про Асоціацію Європейського Союзу із Україною. Це дасть можливість посилити євроінтеграцію Східного регіону, та зміцнити позиції в галузях безпеки, економіки, політики та культури.

Ми закликаємо всіх мешканців Нідерландів проявити солідарність підтримавши Україну у прагненні до становлення сильних, демократичних відносин та надійної співпраці із міжнародними партнерами".

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...