УкрРус

Джамала "поклала усiх на лопатки"

"З Перемогою Україно! З перемогою Джамало! Гордість зашкалює, тим більше на відстані…

Пишу з невеликим запiзненням, так як зараз на iншому континентi.

Зізнаюсь, коли вперше почув пісню Джамали, дещо песимістично спостерігав, але харизма і внутрішня сила, енергетика Джамали - зробили свою справу! Я, ПОМИЛЯВСЯ! Браво!" (Пост FB вiд 14.05.2016)

Стосовно самого конкурсу

Як завжди мав i маю дещо специфiчне вiдношення до нього…! Хоча подiя досить гучна!

Джамала - дуже cмiлива в усiх напрямках, в творчому особливо! ЇЇ команда вибрала стратегiчно-актуальну тематику, з якою знайомі лише, я гадаю (можу помилятись), в Україні, Россії та деких інших країна колишнього CCСР… А для Европи, особливо для молоді, яка і є основним глядачем та слухачем, я впеанений. Вони не знають історію кримських татар - для них це соціальна драма, яка завжди точкаеться до сердець! Це правильний прорахунок зі сторони Джа &CO. Плюс до сказаного музична стилістика - цікавий симбiоз Minimal House & Trip Рop - це теж досить сміливо і, як виявилось, спрацювало, адже Джамала була different! Практично вci учасники були "в форматі", в осносному POP композиції…

В "павутині" багато написано різних думок, в основному дурниць, типу, одна з них, яка привернула увагу - "Скокгольмська дуєль України та Росії"

Повня журналістська дурня, не грамотно - ніяка це не дуель! По-перше, дуель може бути лише між чоловіками! По-друге, варто лише порівняти зміст пісень представників обох країн і кожна освіжчена людина все зрозуміє!

Якщо конкретніше - пісня Джамали, повторюсь, це "глибока" драма, а пісня Лазарева (до речі, як до артиста завжди мав до нього позитивне відношення) - це повна банальщина про коханя, такою тематикою важко когось здивувати. Стилістика - стандартний POP, з гармонічними зворотами POP музики 90-х. Нічого погано в цьому не має - це їх вибір.Але така стратегія не спрацювала. Щодо виступів - про Джа я все сказав вище, стосовно Лазарева - по народному "не зачепило взагалі"… Номер сильний технічно, а от крім 3D-графіки, більше нічого не було, найважливіший момент - відсутня енергетика. Повне зосередження на постановці, щоб не зробити помилку в синхронах з графікою "cтерли" саме основе. На мою думку, без політичних "нот", це міг бути представник іншої країни… - композиція і номер Сергія - це, думаю навіть не 3 місце… Суб’єктивно!

Щодо проведення Eurovision-2017 в Україні! Це однозначно велика подія! Я гадаю, наша країна проведе на рівні цей конкурс. Хоча офіційно бюджету практично немає, по крайній мірі офіційно не передбачено для проведення такої масштабної події. Але факт залишається фактом, потрібно проводити! Я гадаю що в цьому допоможуть приватні кошти, яких в країні достатньо - меценати, спонсори, приватні інвестори. Єдине, я не впевнений, що є технологічні можливості (я про спеціалістів і сучасні технології)! Серйозні спеціалісти при перших можливостях залишаю країну, часто назавжди… Технології - не всі сучасні технології присутні на ринку України, якщо навіть і є, то спеціалістів, знову ж таки не вистачає - це факт! Технологічна планка щороку підвищується з розвитком технологій! В Стокгольмі вона була надзвичайно високою! Організувати на такому рівні, я гадаю, в Україні буде важко. На мою думку, єдиним вартим уваги підрядником по технічній і режисерській організації конкурсу є компанія Тавр-Медіа (Таврійські Ігри), з кураторством Валентина Коваля - людини, професіонала надзвичайно високого рівня! Ця команда, "поклала на лопатки" усіх, показавши свої можливості на церемоніі премії M1 Award! Успіхів нам усім!

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги