"З Перемогою Україно! З перемогою Джамало! Гордість зашкалює, тим більше на відстані…

Пишу з невеликим запiзненням, так як зараз на iншому континентi.

Зізнаюсь, коли вперше почув пісню Джамали, дещо песимістично спостерігав, але харизма і внутрішня сила, енергетика Джамали - зробили свою справу! Я, ПОМИЛЯВСЯ! Браво!" (Пост FB вiд 14.05.2016)

Стосовно самого конкурсу

Як завжди мав i маю дещо специфiчне вiдношення до нього…! Хоча подiя досить гучна!

Джамала - дуже cмiлива в усiх напрямках, в творчому особливо! ЇЇ команда вибрала стратегiчно-актуальну тематику, з якою знайомі лише, я гадаю (можу помилятись), в Україні, Россії та деких інших країна колишнього CCСР… А для Европи, особливо для молоді, яка і є основним глядачем та слухачем, я впеанений. Вони не знають історію кримських татар - для них це соціальна драма, яка завжди точкаеться до сердець! Це правильний прорахунок зі сторони Джа &CO. Плюс до сказаного музична стилістика - цікавий симбiоз Minimal House & Trip Рop - це теж досить сміливо і, як виявилось, спрацювало, адже Джамала була different! Практично вci учасники були "в форматі", в осносному POP композиції…

В "павутині" багато написано різних думок, в основному дурниць, типу, одна з них, яка привернула увагу - "Скокгольмська дуєль України та Росії"

Повня журналістська дурня, не грамотно - ніяка це не дуель! По-перше, дуель може бути лише між чоловіками! По-друге, варто лише порівняти зміст пісень представників обох країн і кожна освіжчена людина все зрозуміє!

Якщо конкретніше - пісня Джамали, повторюсь, це "глибока" драма, а пісня Лазарева (до речі, як до артиста завжди мав до нього позитивне відношення) - це повна банальщина про коханя, такою тематикою важко когось здивувати. Стилістика - стандартний POP, з гармонічними зворотами POP музики 90-х. Нічого погано в цьому не має - це їх вибір.Але така стратегія не спрацювала. Щодо виступів - про Джа я все сказав вище, стосовно Лазарева - по народному "не зачепило взагалі"… Номер сильний технічно, а от крім 3D-графіки, більше нічого не було, найважливіший момент - відсутня енергетика. Повне зосередження на постановці, щоб не зробити помилку в синхронах з графікою "cтерли" саме основе. На мою думку, без політичних "нот", це міг бути представник іншої країни… - композиція і номер Сергія - це, думаю навіть не 3 місце… Суб’єктивно!

Щодо проведення Eurovision-2017 в Україні! Це однозначно велика подія! Я гадаю, наша країна проведе на рівні цей конкурс. Хоча офіційно бюджету практично немає, по крайній мірі офіційно не передбачено для проведення такої масштабної події. Але факт залишається фактом, потрібно проводити! Я гадаю що в цьому допоможуть приватні кошти, яких в країні достатньо - меценати, спонсори, приватні інвестори. Єдине, я не впевнений, що є технологічні можливості (я про спеціалістів і сучасні технології)! Серйозні спеціалісти при перших можливостях залишаю країну, часто назавжди… Технології - не всі сучасні технології присутні на ринку України, якщо навіть і є, то спеціалістів, знову ж таки не вистачає - це факт! Технологічна планка щороку підвищується з розвитком технологій! В Стокгольмі вона була надзвичайно високою! Організувати на такому рівні, я гадаю, в Україні буде важко. На мою думку, єдиним вартим уваги підрядником по технічній і режисерській організації конкурсу є компанія Тавр-Медіа (Таврійські Ігри), з кураторством Валентина Коваля - людини, професіонала надзвичайно високого рівня! Ця команда, "поклала на лопатки" усіх, показавши свої можливості на церемоніі премії M1 Award! Успіхів нам усім!

Читайте все новости по теме "Блог шоубиз" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости