, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

У Дніпрі сталася страшна трагедія – під час зупинки порушника правил дорожнього руху той відкрив вогонь на ураження і розстріляв двох патрульних поліцейських.

Оля і Артем…

Розуміючи, що з новими поліцейськими неможливо домовитися, перебуваючи в розшуку за тяжкі кримінальні злочини, Олександр Пугачов впритул розстріляв правоохоронців. І втік. По дорозі його намагався зупинити водій маршрутки. Ризикуючи власним життям він намагався заблокувати автівку злочинця, аж поки той не відкрив вогонь по мікроавтобусу.

Вся трагедія зайняла менше хвилини.

Емоції зробили мене не дуже говірким вчора. Навряд чи міг би написати щось цензурно.

Я не журналіст. І не кримінальний репортер. Мені просто боляче.

Це моя країна, мої співгромадяни і моя Національна Поліція. Все саме таке, яке воно є. Іншого немає. Але ми робимо все, щоб все це змінити на краще. Я роблю!

Минулого четверга я був у Дніпрі. Зустрічалися з представниками громадськості і налагоджували взаємодію з силовиками області. В тому числі з Поліцією. Я дуже просив допомоги у реалізації змін. І пропозицій щодо цих змін. Про легалізацію зброї не піднімав питання ніхто з присутніх представників інститутів громадянського суспільства.

До чого я це пишу? Переглядаючи стрічку новин в соцмережах вчора з подивом натикався на роздуми відносно того, що би було, якби у водія маршрутки була з собою зброя. Люди, ви це серйозно? Ви справді вважаєте, що водій маршрутки затримав би злочинця, аби у нього був легальний пістолет? Підготовленого спецпризначенця? Який щойно розстріляв в упор двох озброєних правоохоронців і заволодів зброєю одного з них?!

Тема легалізації короткостволу давно блукає у повітрі. При кожній маленькій можливості її лобісти волають про можливість самозахисту. Не гребуючи навіть юзанням крові загиблих захисників закону.

Люди, схаменіться!

Ви уявляєте, що би було, якби у хоча б половини біля того злощасного дніпровського автовокзалу була б зброя і хоча б половина з них її застосувала. Навіть з метою затримання злочинця. У людному місці!.. Не уявляю кількості жертв.

Чи є якийсь готовий алгоритм дій і узгоджена схема вибору саме того, хто би мав зброю застосувати, яку б в екстреній ситуації одночасно всі прийняли для реалізації? Чи готове все суспільство придбати собі по пістолету, вартість якого, до речі, перевалює за 10 000 гривень, чи це "привілеї обраних"? І головне, чи готове застосовувати.

Я не буду озвучувати моє особисте відношення до легалізації короткостволу. Хай то залишиться моїм. Але давайте не фанатіти від будь-якого приводу обговорити необхідність його легалізації. Не гребуючи навіть трагедіями і смертями.

На операційному столі від отриманих поранень померла мати двох малолітніх дітей патрульна Ольга Макаренко.

Її напарник, Артем Кутушев, загинув на місці. Доньці Артема в цей день виповнилося три рочки. Але татко більше ніколи не привітає її з днем народження.

Давайте віддамо шану цим молодим захисникам Закону у нашій країні і просто тихенько помовчим.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги