За чотири дні у Білорусі витратив 169 гривень

27,3 т.
Мінськ

Я вже кілька днів як у Білорусі. Доїхав сюди автостопом із Києва, де й розпочав свою навколосвітню подорож. На дорогу пішло 28,5 годин. Водії, які мене підвозять, коли чують мою історію, що я відправився у кругосвєтку, відразу стають жвавими, розмова на позитиві триває весь час.

Видео дня

У Мінську зупинився у знайомої, яка колись приїжджала по каучсьорфінгу до Києва. Два з половиною роки тому познайомились.

Зі своїх сто доларів, які взяв у поїздку, витрати такі: дорогою до Мінська витратив 2 гривні на те, що проїхав 3 км на автобусі. Треба було виїхати з глуші на більш оживлену трасу. В Мінську в автобусах не плачу за проїзд. Всього за чотири дні перебування тут витратив 12,5 рублів. Це 169 гривень.

Пішли на яблука, моркву, цибулю, огірки, червоний буряк, вівсяне печиво, пряники з повидлом, вівсяну кашу, картоплю. Ціни тут трохи дорожчі. Приміром, лате в "Макдональдзі" коштує 3 рублі. Це майже 40 гривень. У Києві ж ціна - 23.

За чотири дні перебування в Мінську найбільше вразили парки. Вікіпедія пише, що їх тут 26, і ще 159 скверів. Я побував у чотирьох великих – Челюскінців, Перемоги, Дрозди, Купала. Ще тут 18 площ. Сподобалась Галерея мистецтв, неподалік центральної площі Незалежності. У 12 залах продають понад 1000 картин.

Найдорожча – 15 тис 836 рублів. Це трохи більше 8 тис 200 доларів. Автор – Олександр Кищенко, лауреат національної премії. Там дівчина сидить на табуретці на коні. Поруч хлопець грає на гітарі.

Національна бібліотека у Мінську заввишки майже 74 метри. На даху знаходиться оглядовий майданчик. Від заходу сонця до півночі вона підсвічується. На великому багатокольоровому екрані площею майже 2 тис квадратів постійно змінюються малюнки та візерунки.

В четвер планую їхати в Санкт-Петербург. Маю там зупинитися у знайомого, з яким кілька місяців займалися крос-фітом торік. Далі - в Москву. Там теж зупинюсь у знайомих. З Росії планую їхати в Грузію.

Без грошей залишитись не боюсь. Буду шукати підробітки, на саксофоні гратиму на вулицях і переходах. От сьогодні якраз збираюся. Також вірю, що небайдужі люди допоможуть.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...