У навколосвітню подорож за сто баксів. Це можливо?

10,9 т.
Кругосветка

У майже 30 років зізнався собі, що ні успішної кар'єри, ні власного житла, ні сім'ї не маю. Від зарплати до зарплати, безкінечний ряд зйомних квартир. З дівчатами теж не складалося. Усі хочуть успішного чоловіка. Я ж із легкою душею за вечерю в ресторані не міг заплатити. Коли сім років тому переїхав до Києва, не так усе уявляв. Тут нічого не тримало.

Видео дня

Я склав маршрут по 41 країні. Почну з Білорусі, далі через Росію, Грузію, Азербайджан, Вірменію, Туреччину, Іран. Хочу дослідити в кожній культурі стосунки чоловіка і жінки, поняття успішності та любові. З собою взяв 100 доларів та саксофон, на ньому буду заробляти.

Тепер я знаю, що в Білорусі треба обов'язково спробувати кльоцки та драники, що тут кращі дороги від українських, що одне слово, яким мені хочеться описати побачене на шляху до столиці – акуратність. Що в Мінську багато площ, палаців спорту, гарних парків та архітектура, а скляний залізничний вокзал схожий на аеропорт. Тут я від суботи з 15:15.

28,5 годин пішло на дорогу. Трохи попетляв, бо поїхав через Могильов. І того - 664 кілометра.

А ще – спати в лісі під дощем, то справді неймовірно. І я навіть не намагаюся зрозуміти, звідки посеред ночі на дорозі, де поблизу немає жодної домівки, лиш одні дерева, з'явилась кішка. Покрутилась біля ніг, посиділа на саксофоні й кудись зникла.

У Мінську я зупинився у знайомої, то проблем з їжею немає. а поки сюди їхав, то їв бутерброди, моркву, яблука, сливи та огірки, які з дому мені дали з собою.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...