Псевдомайданівці вимагають гроші

31.6т

Кличко повідомив, що ті особи, яких зараз кияни просять щонайшвидше піти з Майдану вимагають матеріальної компенсації. Я вдячний меру, що він оприлюднив цю подробицю, про яку неофіційно вже давно говорили: псевдомайданівці, які стоять за гроші , готові піти, якщо їм добре заплатять.

Ганьба таким виродкам! Вони нічим не гірші за терористів Путіна. Тільки Путін вбиває українців кулею, а ці знищують дух нашої революції.

Ті, хто починаючи із березня ось уже 5 місяців безглуздо живе на Майдані за подачки киян і гостей столиці, які помилково сприймали їх, як спадкоємців справжнього Майдану, паралельно отримували фінансування від антиукраїнських політиків. Тих самих, що фінансують сепарастів. Вони розглядали псевдомайданівців, як своєрідну 5 колону. Але кияни, як і увесь український народ розкусили наміри замовників. Шкода, що у вир подій на Майдані березня-серпня були втягнуті не лише мерзотники і проплачені провокатори, а й безліч порядних людей, які ніяк не могли розібратися в термінах.

На жаль, підміна понять – це одна із технологій Путіна: Київську Русь вони перетворили в Росію, Велику Русь – у Великую. Хрещення киян перетворили у Хрещення росіян. Зараз те саме – Євромайдан вони намагалися перетворити в Антимайдан. Але слава Богу, ми всі знаємо історію і всі розуміємо реальну суть речей. Майдан горить, але це вогонь смерті, яким підпалюють самі себе ті, хто не хоче жити в оновленій Україні.

Ці мерзотники, які вимагають моральної компенсації, повинні бути вписані у книгу ганьби і зневаги.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости