В України є достатньо сил, аби зупинити війну

22.2т

Говорити про те, що біля наших кордонів йде накопичення сил противника, не можна. Швидше за все, це, як завжди, ротація – зміна одних військових підрозділів на інші. Що дійсно відбувається – і це підтверджено керівництвом Міністерства оборони та АТО, – так це накопичення в районі Алчевська. Але це зовсім не фронтовий місто. Він знаходиться в тилу незаконних збройних формувань.

Найактивнішими точками протистояння є Щастя, Станиця Луганська і район Первомайська. Так, кількість обстрілів збільшилася, але пов'язувати їх з можливим наступ не можна. Всі розмови бойовиків про перехід у наступ – це видавати бажане за дійсне. Тому що ті максимальні 42 тисячі, які нам можуть протистояти, не здатні вести активних бойових дій проти 65-тисячного українського війська. Це поза логікою будь-якої військової тактики.

Сама активність на окупованих територіях і кордоні пояснюється просто: це військово-політичний тиск Росії на керівництво України з метою змусити повернути ці регіони на умовах Росії. Тобто проведення виборів, скасування норм про те, що переселенці не можуть голосувати і, відповідно, надання особливого статусу регіонам, та змущення України грати за правилами Російської Федерації.

Тим більше що всі заяви України про те, що нас підтримує Європа, не відповідають дійсності. Більше того, підтвердилася інформація про те, що Україну фактично обміняли на Іран. Нам ще раз продемонстрували, що захист територіальної цілісності України – наша внутрішня справа, і Захід не братиме участь у військовому протистоянні або стримуванні Росії.

Якщо раніше присутність російських військ заперечувалася самою Росією, то зараз це навіть не приховується. Це робиться для створення психологічного тиску. Там йде планова ротація, причому публічна. А в нас знову йде момент нагнітання і істерії. У нас є достатньо сил, щоб протистояти ворогові і зупинити війну. Якщо ми витримаємо цей тиск ще тиждень, то на цьому все закінчиться. Керівництво країни має продемонструвати, що ми готові до опору.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости