Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ЭкономикаШоу

/Блоги - Другие виды спорта

Україна потребує нової стратегії розвитку фізичної культури та спорту

3.6т

Як віце-президент НОКу хочу поінформувати, що за результатами засідання виконкому Національного олімпійського комітету було ухвалене рішення про проведення Спортивного конгресу України, на якому необхідно буде затвердити стратегію розвитку фізичної культури та спорту України бодай на найближчі 10-20 років.

Проблема нашого спорту полягає в тому, що нинішній, пострадянський період існування управлінської моделі та принципів фінансування цієї галузі себе остаточно вичерпали. І цілком очевидно, що необхідні зміни як на управлінському рівні, так і на рівні фінансування цієї галузі.

Очевидно також, що керівника міністерства чи спортивного комітету, який опікуватиметься фізичною культурою і спортом, мусить визначати не політична партія, а спортивна спільнота.

Але найголовніше - необхідно нарешті визначити перелік пріоритетних видів спорту як на рівні держави, так і на рівні конкретного регіону, а також забезпечити гідну оплату праці спортивним тренерам. Адже неприпустимо, щоб тренери, які готують олімпійців, і надалі отримували зарплату у 3-3,5 тис грн.! Водночас неприпустимо, щоб на Олімпіаду їздили спортсмени та тренери в якості туристів.

Отже, пріоритетність та фінансова концентрація на тих видах спорту, що мають відповідну школу, тренерський склад, інфраструктуру, оптимізує і систему управління, і видатки на спорт.

Окрім того, визначення пріоритетів дасть можливість забезпечити належне фінансування та спортивної інфраструктури, в яку держава не вкладала вже кілька років. Також необхідно провести інвентаризацію та визначити під ці пріоритетні види спорту спеціалізацію дитячих спортивних шкіл. Популярно кажучи, не може 90% дитячих спортивних шкіл в Україні готувати лише футболістів.

Сподіваюсь, найближчим часом відбудеться засідання Спортивного конгресу, і Україна отримає нову політику у сфері фізичної культури та спорту.

Читайте все новости по теме "Спортивный блог" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги