УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Борис Кушнирук
Борис Кушнирук
Экономист

Блог | Чи буде долар по 30?

Курс гривні

Із валютним курсом ми спостерігаємо ситуацію, характерну для України протягом багатьох років, коли є певні цикли і курс гривні починає скакати. Наша економіка має сировинний характер і в цьому випадку переважно ми експортуємо сировину.

Видео дня

Читайте: Курс на примирение

Через минулорічні дії Нацбанку та уряду на початку року з’являється зайва гривнева ліквідність і в той час наші аграрії починають грати на коливанні курсу. У ці дні минулого року було те ж саме і так само як і торік ця історія розсмокчеться. До середини лютого курс долара до гривні буде завищеним. На міжбанківському ринку може перейти позначку і 29. Чи проб’є готівковий курс позначку 30? Може, але думаю, що до цього не дійде. Гривня і так сильно недооцінена і реальних підстав для її подальшого знецінення немає. Тим більше, що наша економіка цьогоріч реально зростає.

Після лютого гривня поступово почне зміцнюватися і повернеться в коридор 26-27. Триматиметься в ньому до початку осені. А потім буде новий цикл гри на курсі гривні наших сировинних олігархів.

Історія та сама вже протягом багатьох років.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...