Бюджетна мандрівка: автостоп

4.6т

Існує декілька основних істини мандрівок автостопом. По-перше, завжди при собі слід мати табличку (найлегше просто взяти шматок картону на якому великими літерами написати місце призначення, аби водій добре бачив, куди ви хочете їхати).

По-друге, слід подорожувати автостопом невеликими компаніями: ідеальний варіант - одна або дві особи. Пам'ятаю, колись ми мандрували утрьох і це було трішки складно: для такої кількості не завжди знайдеться достатньо місця в автомобілі. Тому якщо мандруєте групою, просто поділіться на декілька груп, попередньо домовившись, де потім зустрінетесь.

Третя негласна істина запоруки грамотної подорожі автостопом: не слід "ловити" автомобіль в окулярах. Навіть, якщо ви мандруєте у сонячний день, зніміть окуляри, аби люди могли бачити ваші очі.

Правил щодо одягу "автостопера" як таких не існує. Слід просто не одягатися вульгарно. Також немає особливих застережень щодо об'єму речей, які ви берете з собою: водіям зазвичай байдуже, якого розміру ваш наплічник.

Зверніть увагу на місце, де ви намагаєтеся "зловити" автомобіль. Найкраще стояти при виїзді з міста, обов'язково на рівнині (не на спуску чи підйому, адже часто через це водії просто не зупиняються). Зручно "автостопити" біля заправок, де водії ще набирали швидкість.

Автостоп - це завжди безплатно. Тому сідаючи в автомобіль слід одразу сказати водію, що ви їдете, але платити не будете. Разом з тим, ознакою гарного тону буде, якщо ви подаруєте водію наприкінці вашої подорожі якусь маленьку дрібничку. До прикладу, я завжди намагаюсь мати з собою невеличкі подаруночки: цукерки чи магнітики з місць, де я раніше бував. Нині я живу в Польщі, а тому в подорож беру знані цукерки "Корівка", якими потім пригощаю людину, яка мене підвозить.

Загалом, автостоп - це не лише можливість доїхати з однієї точки в іншу безплатно, а й приємні враження. Адже так подорожують тільки легкі люди, яким приємне спілкування. Це ж можна сказати і про водіїв, які підвозять мандрівників. Варто лише зважати на те, що коли ви їдете втомлені, або ввечері, іноді вам не дуже хочеться говорити з водієм, але це ваша "розмінна монета".

Читайте все новости по теме "Блог Путешествия" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости