СпортLady

Росія: все фейк, обман та викривлення

30.2т

В мене зараз, на фоні вивчення купи документальних свідоцтв російських злочинів, сприйняття багатьох речей відбувається саме через розуміння їх задумів та певних дій.

Ось і сьогодні я з'ясувала для себе, що є в Криму такий персонаж, Валерій Подьячий, який з 2005 року виступав там із проросійськими гаслами. Воно в базі Центру Миротворець.

У 2008 він подав два позови в українські суди з вимогою передати Крим та Севастополь під юрисдикцію россії. СБУ відкрила проти нього та ще одного такого ж товаришча справу, в лютому 2011 вони були засуджені за ст.110 ч.2 УК "Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України" на три роки позбавлення волі.

Тепер він мешкає начебто на півострові своєї мрії, але окупаційна влада турнула його з викладацької роботи через наявність цієї судимості, але активно юзає в пропагандистських цілях. От і нещодавно цей безробітний виступав щодо порушень прав кримчан з боку нашої влади. Ну, звісно, про такі злочини окупантів там навіть рота відкрити не можна, тому він про нас заговорив, а може їсти дуже схотілося, хто зна.

Так ось цей Подьячий в січні 2014 написав дуже цікаву статтю, в якій закликав до фрагментації України, обґрунтовував, що тільки цей прожект є вигідним для росії, а вступ України в "тайожний союз", виявляється, протирічить раша-інтересам.

А пам'ятаєте, як вони промивали мізки тими тайожносоюзними перевагами? Нічому, що звідти походить, вірити не можна, все фейк, обман та викривлення.

Скільки читаю їх матеріали, стільки переконуюсь, що їх справжня мета завжди була в розподілі України. Тому тут і було засилля російських політолухів, журнаглістів та інших ікспердів, які тишком-нишком запроваджували технології, спрямовані на розділення українського народу, на насадження протиріч, на роздмухування розбіжностей в сприйнятті історичних подій.

Найголовніше, що в них нічого не вийшло, як ми впевнилися навесні 2014, незважаючи на неабиякі зусилля та безліч грошей. Бо всі ці їх технології є штучними, вони не спираються на природні процеси та явища. Ними можна досягти лише тимчасових, нестійких результатів, ось як зараз у Криму та на окупованій території Сходу України, але ж всі ми розуміємо, що це несправжнє, морок скоро згине, агресор за все буде платити, а людям потрібно буде повертатися до нормального життя та спокутувати свою провину. Дуже сподіваюся, що розуміння цього буде поширюватись.

Отже, єднаймося, бо так ми протидіємо ворогу. Одна єдина соборна Україна - це наша справжня мета.

Вітаю вас із Днем Соборності, друзі, скорішої нам перемоги.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги

Hit-парад