Ніякого контакту з жінками. 9,5 днів

34,2 т.
Віпасана

Віпасана – одна з найстаріших медитаційних технік Індії. Власне трохи дисциплінарних моментів. 9,5 днів мовчання, утримання від брехні на рівні тіла, мови та думок, ніякого контакту з жінками, підйом о 4 ранку, відбій о 21 годині, прийом їжі останній об 11:00, далі 19,5 годин не їсти. І щодня по 10 годин сидіти та медитувати.

Техніку наново відкрив Будда 2500 тисяч років тому. Її суть полягає у тому, щоб навчитися бачити реальність такою, як вона є. Спочатку три дні ти спостерігаєш своє природне дихання. Решту днів – відчуття у кожній частині тіла. І таким чином кожного дня пірнаєш все глибше і глибше в свою свідомість і підсвідомість. Виринають ситуації з минулого, знаходяться причинно-наслідкові ланцюжки подій. І суть в тому, якщо щось подібне виринає і за ним просто спостерігати з боку, не даючи розуму крутитися в ньому, воно йде геть. І таким чином відбувається чистка глибинних рівнів розуму.

Видео дня

Фізичні параметри розуму після таких медитацій збільшуються. Найбільше – це здатність бути зосередженим. Щоби навколо не відбувалось – ти робиш свою справу і тебе нічим не відволікти. Розум чітко виконує перед ним поставлену задачу.

Після першого подібного досвіду в Україні в мене показники якості роботи піднялись у всіх сферах. Я люблю бігати. В задоволення було небагато – 5-7 км. Після медитацій я став бігати по 13-18 км. І саме тоді мені почало відкриватися бажання новизни. Під час бігу я не мав конкретного маршруту. Завжди казав собі – а що там за поворотом, а що там за пагорбом. І таким чином вивчив майже весь Голосіївський ліс у Києві.

Будучи керівником відділу "Новин" у газеті та журналі відчув, що можу справитися в рамках обов’язків моєї посади і не тільки з будь-якою задачею. Якими б екстремальними режими здачі номерів не були. Теж у сприйнятті людей змінилось відношення.

Раніше було заженеш когось під ярлик і стереотип і все з тою людиною зрозуміло. А от стереотипи та ярлики формувалися через призму своїх слабких і сильних сторін, необ’єктивно. Після медитацій стало легше ті стереотипи відслідковувати. І що дивно – я не думав, що кожен настільки неповторний. І тоді ж після медитацій став більше отримувати відповідей від себе, коли мав якесь питання.

А ще на Віпасані я полюбив біль. Коли годину сидиш непорушно і тебе болить то там, то там, то насправді в радість. Бо після такого болю обов’язково щось вирине далеко-далеко затрамбоване в підсвідомість. І приходить полегшення.

Зараз я на ГОА, через тиждень буду в Непалі, потім – в Китай. В кишені в мене досі 100 доларів, які 4 місяці тому взяв з Києва. Вони постійно в обігу. На життя заробляю грою на саксофоні. В Анталії два місяці тому був період, коли залишилось 10 доларів. бо 65 заплатив за ремонт саксофону. Але вже за місяць заробив 500 доларів - 140 в Анталії, а решту в Ірані. Ще 150 заробив у Мумбаї за 2 дні. Купив квиток, трохи на ГОА відклав.

Гратиму далі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...