УкрРус

Росіяни можуть спровокувати газову кризу

10.5т

Україна рік спокійно обійшлася без російського газу і можемо обходитись без нього далі. Недавня суєта щодо газових перемовин поміж Україною, Росією та європейцями спровокована не нами, а нашими європейськими гібридними друзями. "Нафтогаз" опинився між молотом і кувалдою, але зайняв правильну позицію: якщо хтось стурбований, можемо закупити певний обсяг газу. Позиція "Нафтогазу" полягає в тому, що вони відкидають нав’язливу росіянами формулу, що нам треба докупити мінімальний обсяг газу. А це 3 млрд. кубів.

Окрім того ми не несемо відповідальності перед європейцями за постачання газу. Вся відповідальність лежить на "Газпромові". Ми не маємо контрактів з європейськими партнерами "Газпрому". Це їхні двосторонні контракти і їхні двосторонні відносини. Тому сам "Газпром" теж переживає. Але його гіперактивність полягає ще й в тому, що цей сезон для них сприятливий, бо очевидно, що буде холодна зима. Тому вони можуть провокувати газову кризу, а потім звинуватити в ній Україну.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги