LadyГорода

В "ЛНР" знайшли винного у вбивстві терориста Анащенка

8.5т

05 лютого ЗМІ , з посиланням на "Міністерство державної безпеки" самопроголошеної "ЛНР" , повідомило про затримання співробітниками "міністерства" особи причетної до ліквідації ватажка бойовиків Олега Анащенка. За версією співробітників "МДБ ЛНР" затриманий є майором Збройних сил України.

"Як стало відомо, увечері 5 лютого в результаті плану перехоплення поліцейськими був затриманий майор ЗСУ. На даний момент проводяться розшукові заходи по затриманню спільників затриманого. Як повідомляється, український офіцер зізнався в організації та виконанні вбивства", - йдеться у повідомленні російського агентства "Росбалт".

Утім, за повідомленням місцевих джерел аналітичного відділу ГІ " Права Справа" о5 лютого у тимчасово окупованому Луганську співробітниками " МВС ЛНР" було затримано трьох осіб на чолі з польовим командиром бойовиків на псевдо "Шаман".

"Шаман"- Мулієв Шаміль Рашидович, 20.05.1965 р. н., громадянин РФ,начальник розвід підрозділу 2-го АК. Проживає за адресою: м. Первомайськ, вул.. Дзержинського. У 2015 році прибув на територію тимчасово окупованих районів Луганської області з анексованого Криму і вступив до лав бойовиків бригади "Привід". Мав особистий конфлікт з командиром бригади "Привід" О. Мозговим, якого звинуватив у продажі зброї та військових трофеїв.

Під час затримання співробітниками " МВС ЛНР" була вилучена зброя, вибухівка і схема пересування автомобіля Анащенко. В цей же день справу було передано до "МДБ ЛНР". Наразі, співробітниками "МДБ ЛНР" готується прес-конференція за участі з начебто затриманим напередодні "майором ЗСУ"

Примітно, що це не перша подібна провокація з боку співробітників "МДБ ЛНР", які покликані імітувати бурхливу діяльність цієї структури. Як повідомлялося раніше, 13 серпня 2015 року співробітниками "МДБ ЛНР" планувалося проведення прес-конференцію з начебто затриманими напередодні членами диверсійної снайперської групи українських патріотів.

Аналітичний відділ ГІ "Права Справа" повідомляв, що в якості затриманих членів українського підпілля на прес-конференції виступатимуть дві "підсадні качки" з лав бойовиків. "МДБ ЛНР". За задумом співробітників "МДБ ЛНР" "учасники підпілля" повинні були повідомити журналістам неправдиву інформацію щодо отриманого від українського командування наказу про теракти в місцях масового скупчення мирного населення, а також щодо намірів провести замахи на керівників "ЛНР". Оприлюднення інформації аналітичним відділом ГІ "Права Справа" щодо намірів бойовиків унеможливило проведення цієї прес-конференції.

Аналітичний відділ ГІ "Права Справа" інформує, що провокації, які готуються в Луганську представниками т.зв. "силових структур ЛНР", пов'язані з тим, що напередодні "затримання майора ЗСУ" була оприлюднена інформація про причетність кремлівських ляльководів до фактів фізичного усунення ватажків бойовиків самопроголошеної "ЛНР" співробітниками російських спеціальних служб.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги