УкрРус

Королівство ДУСі: нема чого приховувати

Мені радять не реагувати, але я не можу. Бо витратив купу часу і здоров'я, щоб так зване "королівство" ДУС стало якомога менш обтяжливим для бюджету країни.

Так от, щодо держдач. За часів Януковича на Конча-Заспу і Пуща -Водицю виділялось - 38 млн грн., у 2015 році витрати бюджету складуть близько 3 млн грн., і тільки тому, що там знаходяться 2 державні резиденції. Відчуваєте різницю? 38 мільйонів і 3.

Зараз комплекс відпочинку утримується з оплат проживаючих. За сотні квадратних метрів вони платять абсолютно ринкову ціну. Та незважаючи на це, охочих орендувати чи то номер, чи будинок на цих територіях виявилось багато. На сьогодні у нас практично не залишилось вільних номерів – сюди заїхало 160 сімей.

На жаль, журналісти в гонитві за сенсаціями знайшли можливість показати того, хто не зміг орендувати житло. Але навіть не спробували поспілкуватися з людьми, які нещодавно сюди заїхали. Запитати у них, як вони орендували житло і як їм тут живеться.

То з'являються сюжети, де фігурують документи, за якими держдачі перейшли у приватні руки. І начебто це оборудки нового керівництва. Хоча інвестиційні угоди за якими той, хто будував, міг приватизувати збудоване майно, були укладені ще у 2008 році.

Я вже звик до інформаційних атак. Але це завжди малоприємно. Радив би керівництву ДУС провести брифінг і роз'яснити ситуацію. Нема чого мовчати, адже нема чого приховувати.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги