Королівство ДУСі: нема чого приховувати

3.9т

Мені радять не реагувати, але я не можу. Бо витратив купу часу і здоров'я, щоб так зване "королівство" ДУС стало якомога менш обтяжливим для бюджету країни.

Так от, щодо держдач. За часів Януковича на Конча-Заспу і Пуща -Водицю виділялось - 38 млн грн., у 2015 році витрати бюджету складуть близько 3 млн грн., і тільки тому, що там знаходяться 2 державні резиденції. Відчуваєте різницю? 38 мільйонів і 3.

Зараз комплекс відпочинку утримується з оплат проживаючих. За сотні квадратних метрів вони платять абсолютно ринкову ціну. Та незважаючи на це, охочих орендувати чи то номер, чи будинок на цих територіях виявилось багато. На сьогодні у нас практично не залишилось вільних номерів – сюди заїхало 160 сімей.

На жаль, журналісти в гонитві за сенсаціями знайшли можливість показати того, хто не зміг орендувати житло. Але навіть не спробували поспілкуватися з людьми, які нещодавно сюди заїхали. Запитати у них, як вони орендували житло і як їм тут живеться.

То з'являються сюжети, де фігурують документи, за якими держдачі перейшли у приватні руки. І начебто це оборудки нового керівництва. Хоча інвестиційні угоди за якими той, хто будував, міг приватизувати збудоване майно, були укладені ще у 2008 році.

Я вже звик до інформаційних атак. Але це завжди малоприємно. Радив би керівництву ДУС провести брифінг і роз'яснити ситуацію. Нема чого мовчати, адже нема чого приховувати.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости