З'явилося відео, що допомогло Луніну виграти серію пенальті у Лізі чемпіонів

18,5 т.

Український голкіпер "Реала" Андрій Лунін зміг відбити 11-метровий удар у серії післяматчевих пенальті проти "Манчестер Сіті" завдяки підказці Антоніо Рюдігера. Момент, на якому одноклубник показує українцю напрям удару, потрапив у телетрансляцію.

Коли до м'яча підійшов Матео Ковачич, німецький захисник "Реала" почав активно жестикулювати, вказуючи кут, у який битиме хорват. Матео та Антоніо раніше виступали разом за "Челсі" і це зіграло свою роль.

Лунін стрибнув саме у правий кут, накривши м'яч.

Як повідомляв OBOZ.UA, у чвертьфіналі Ліги чемпіонів "Реал" по пенальті (4:3) обіграв "Манчестер Сіті". Андрій Лунін став головною зіркою поєдинку, відбивши два 11-метрові удари.

Стало відомо, що насамперед зробив українець після перемоги.

Пізніше було опубліковано відеореакцію українця на завершення дуелі, а тепер стали відомі нові подробиці того, що відбувалося в роздягальні "королівського клубу".

Коментуючи успіх Андрій зізнався, що він не уявляє, як його партнери зуміли витримати 120 хвилин ігрового часу під найсильнішим пресингом суперника.