ЗСУ зупинили футбольний матч у чемпіонаті Росії. Фотофакт

12,0 т.

У Росії матч 18-го туру Другої ліги чемпіонату країни з футболу між курским "Авангардом" та омським "Іртишем" було перервано через атаку українських безпілотних літальних апаратів. Поєдинок було зупинено на 73-й хвилині після того, як на офіційних російських ресурсах Telegram з'явилося повідомлення про повітряну тривогу.

Відео дня

За рахунку 1:1 уболівальники залишили стадіон "Трудові резерви" у Курську, а футболісти пішли до підтрибунного приміщення.

"Гру зупинено! Все в укриття! Матч буде продовжено без глядачів! Приносимо свої вибачення! Цінуємо вашу підтримку", — йдеться у заяві "Авангарду".