Вперше в історії. Збірну України дискваліфікували на Кубку світу з біатлону, знявши з гонки

474,5 т.

Збірна України з біатлону не змогла фінішувати у змішаній естафеті на 7-му етапі Кубку світу, що проходив у норвезькому Голменколлені. Ірина Петренко, Ганна Кривонос, Артем Прима та Тарас Лесюк були дискваліфіковані як кругові.

Вперше в історії українську команду зняли з перегонів у цій дисципліні (змішана естафета) на рівні Кубка світу з біатлону.

Із самого початку гонка складалася для наших співвітчизників невдало. Ірина Петренко зробила лише два неточні постріли на стійці, але шалено програла за швидкістю. Йдучи зі стрільбища 14-ї (+1:25.1), українка передала естафету 16-ю, програючи вже 2 хвилини 14 секунд.

Далі падіння української команди прискорила Ганна Кривоніс. 26-річна уродженка Сумщини на лежанні здійснила чотири промахи, заробивши штрафне коло. До цього додалося два штрафні кола на стійці. Після того, як наша біатлоністка відбула своє покарання, її з відставанням 3 хвилини 40 секунд зняли з траси.

Наші хлопці, які повинні були бігти на третьому та четвертому етапах, так і не змогли взяти участь у естафеті.

У підсумку з 23 команд у гонці фінішувало 10. Останньою збірною, яка показала час, стала Польща. Вона відстала від переможців на понад 5 хвилин. Україна у протоколі 21-а.

Перше місце виборола Франція. Другою стала Швеція. Третє місце у Норвегії.