Збірна Латвії забила автогол на 15-й секунді матчу. Відео

Збірна Латвії з футболу забила найшвидший автогол у своїй історії. Епізод стався у товариському матчі проти Ліхтенштейну.

На 15-й секунді центральний захисник Марцис Ошс віддав м'яч воротареві Павлу Штейнбору, який спіткнувся в пропустив м'яч у ворота.

Незважаючи на те що в попередніх 15 поєдинках Ліхтенштейн забив лише один гол, команда не змогла скористатися таким подарунком, щоб перемогти. Через десять хвилин Раймондс Кролліс потужним ударом під поперечину зрівняв рахунок 1:1.

Після перерви підопічні Паоло Ніколато володіли ініціативою та постійно атакували, але вирвати перемогу не змогли.

Зазначимо, що раніше Ліхтенштейн програв поспіль 24 рази. Востаннє збірна цієї карликової держави не програла у вересні 2021 року у відбірному матчі чемпіонату світу проти Вірменії (1:1).

Як повідомляв OBOZ.UA, напередодні свій фінальний поєдинок відбору на чемпіонат Європи з футболу-2024 провела Україна. У Вроцлаві підопічні Сергія Реброва здолали команду Ісландії (2:1).

Незважаючи на те що "жовто-сині" пропустили першими, вони змогли переламати хід поєдинку в другому таймі. Спершу хавбек іспанської "Жирони" Віктор Циганков зрівняв рахунок, а потім півзахисник лондонського "Челсі" Михайло Мудрик оформив необхідний результат.

Україна вчетверте поспіль вийшла на континентальну першість. На Євро-2024 наша команда зіграє у групі Е зі збірними Бельгії, Словаччини та Румунії.

Коментуючи успіх команди, головний тренер Сергій Ребров зізнався, що перемога далася його хлопцям дуже непросто.