Загальний рахунок 22-5. На ЧС із хокею всі матчі дня завершилися розгромами

115,3 т.

Черговий ігровий день чемпіонату світу з хокею в Чехії запам'ятався вболівальниками результативністю та перемогами з великою різницею шайб. Усі чотири поєдинки 15 травня  завершилися розгромами із загальним рахунком 22:5, а сильнішим виявився фаворит кожної гри.

Найбільш переконливо виглядала команда Німеччини, яка знищила латвійців 8:1. Найбільш продуктивним для переможців виявився другий період, у якому вони провели п'ять шайб.

Найрезультативніший поєдинок провели збірні Чехії та Данії. Господарі турніру зіштовхнулися із труднощами у перших двох періодах, в яких зуміли здобути мінімальну перевагу. А ось у вирішальній 20-хвилинці чехи забили чотири голи та оформили перемогу – 7:4.

Відео дня

Два інші матчі завершилися тріумфами Швейцарії та Словаччини на нуль. Перша розгромила британців – 3:0, а сусіди господарів ЧС-2024 розбили Польщу – 4:0.

Лідерами груп є швейцарці та шведи. Раніше збірна Канади ледь не зганьбилася на турнірі, змарнувавши перевагу з рахунку 6:1.

Як повідомляв OBOZ.UA, на чемпіонаті світу з хокею стався інцидент із прапором України.