На ЧС з хокею Канада, виграючи 6:1, втратила перемогу в основний час. Відео

201,0 т.

Збірна Канади ледь не увійшла до історії чемпіонатів світу з хокею, як команда, яка втратила перемогу з рахунку 6:1. Це сталося у третьому турі першості планети-2024, яке у ці дні проходить на стадіонах Чехії, у матчі північноамериканців із Австрією, де європейці відіграли п'ять шайб відставання.

Відео дня

Канадці, які є чинними переможцями ЧС та головними фаворитами цьогорічного турніру, повністю контролювали зустріч у перших двох періодах. Завдавши 35 кидків по воротах суперників, "клинові листя" шість разів відправили шайбу в сітку, пропустивши у відповідь один гол.

На третю 20-хвилинку північноамериканці вийшли вочевидь розслабленими. Австрійці скористалися цим і шокували суперника, зрівнявши рахунок. При цьому примітно, що всі голи Канада пропустила, граючи в повному складі. Лише шосту шайбу їхні суперники провели, маючи на одного польового гравця більше, знявши воротаря.

Гра сенсаційно перейшла до овертайму. Фаворити турніру швидко оговталися і вже через 15 секунд після початку додаткового часу вирвали перемогу. Таким чином, Австрія здобула перше очко на турнірі. Канадці разом із швейцарцями ділять перше місце у групі А.

Як повідомляв OBOZ.UA, збірна Словаччини стала автором найгучнішої сенсації ЧС-2024 з хокею, обігравши США.