Забили 13 голів: матч за "бронзу" МЧС з хокею завершився грандіозним камбеком з 4 шайбами за 50 секунд. Відео

137,3 т.
Забили 13 голів: матч за 'бронзу' МЧС з хокею завершився грандіозним камбеком з 4 шайбами за 50 секунд. Відео

Молодіжна збірна Чехії з хокею стала бронзовим призером чемпіонату світу-2024, який завершується у шведському Гетеборзі. У матчі за третє місце "триколірні" у неймовірній перестрілці з Фінляндією здійснили приголомшливий камбек, вирвавши перемогу наприкінці останнього періоду – 8:5.

Вирішальні події у цьому поєдинку відбулися у третьому періоді. Після 40 хвилин гри фіни обігравали своїх суперників, ведучи в рахунку з різницею у дві шайби і знаходилися у вихідному положенні.

На 5-й хвилині заключної третини матчу Чехія скоротили перевагу суперника до мінімуму – 4:5, після чого почала штурмувати ворота Суомі. За три хвилини до фінальної сирени наставник чехів провів таймаут і прийняв рішення зняти свого голкіпера та випустити шостого польового гравця.

Його підопічні практично відразу скористалися чисельною перевагою і зрівняли рахунок. Цікаво, але за 50 секунд після цього Фінляндія пропустила тричі. Спочатку чехи закинули шайбу кидком від синьої лінії, а потім двічі вразили порожні ворота суперників.

Як повідомляв OBOZ.UA, на молодіжному чемпіоні світу-2024 з хокею відбулася грандіозна сенсація за участю головного фаворита – збірної Канади.