Як збірна України єдиний раз в історії обіграла Ісландію. Відео

5,7 т.

Збірна України з футболу у вівторок, 26 березня, зіграє фінальний стиковий матч відбірного турніру до чемпіонату Європи 2024 року у Німеччині. Суперником команди тренера Сергія Реброва стане Ісландія, яка досягла цього права після розгрому Ізраїлю 4:1.

Поєдинок у Вроцлаві стане чотирма в історії протистояння двох команд. Із чотирьох спроб для українців лише одна завершилася переможно. Тріумф стався у вересні 1999 року у Рейк'явіку, коли суперники опинилися в одній групі у кваліфікації до першості континенту.

Сама зустріч вийшла дуже непросто для наших співвітчизників, якими керував тоді Йожеф Сабо. Незважаючи на зірковий склад, українці зуміли забити лише одного разу. – перед перервою господарі поля збили у своєму штрафному Андрія Шевченка, а 11-метровий реалізував нинішній наставник збірної.

У другому таймі ісландці кинулися відіграватись, вони довго штурмували ворота Олександра Шовковського. Особливо небезпечно господарі атакували на останніх хвилинах, але так і не змогли зрівняти рахунок. До вашої уваги відеоогляд того поєдинку.

Нагадаємо, що зустріч України та Ісландії 26 березня, в якій буде розіграно путівку на Євро-2024, прийме стадіон "Тарчинські Арена" у Вроцлаві. OBOZ.UA проведе онлайн-трансляцію матчу Україна – Ісландія. Початок гри – о 21:45 за київським часом. Команди зустрічалися чотири рази. В активі суперників з однієї перемоги ще дві зустрічі принесли нічию.

Як повідомляв OBOZ.UA, суперкомп'ютер компанії Opta назвав переможця фіналу плей-оф відбірного турніру Євро-2024 між збірним України та Ісландії. Також свій прогноз зробив штучний інтелект.