Уперше в історії: з голом на 40-й секунді визначився переможець клубного ЧС із футболу. Відео

6,5 т.

Англійський "Манчестер Сіті" прогнозовано став переможцем клубного чемпіонату світу з футболу. Турнір завершився в Саудівській Аравії, де сім команд, які представляли шість конфедерацій, боролися за почесний трофей із 12 по 22 грудня.

Британці як переможець європейської Ліги чемпіонів одразу пробилися до півфіналу мундіалю. Суперником підопічних Пепа Гвардіоли на цій стадії стала японська "Урава Ред Даймондс". У "Сіті" не виникло жодних проблем у поєдинку, в якому вони здобули розгромну перемогу 3:0 завдяки автоголу Маріуса Хейбротена, а також точним ударам Матео Ковачіча та Бернарду Сілва.

У вирішальному матчі "містянам" протистояла найсильніша команда Південної Америки – бразильський "Флуміненсе" із зірковим Марсело у складі. Проте боротьби не вийшло й у цій грі. Ще у першій половині футболісти з Манчестера двічі вразили ворота суперника.

Вже на 40-й секунді рахунок відкрив форвард Хуліан Альварес, а в середині тайму власні ворота вразив Ніно. Після перерви "Сіті" оформив третій гол завдяки влучному удару Філа Фодена. Ефектну точку в матчі на 88-й хвилині поставив той самий Альварес – 4:0.

Таким чином, англійський клуб вперше в історії виграв клубний чемпіонат світу та став 12-м володарем цього трофею.

Як повідомляв OBOZ.UA, Європейський футбольний союз (УЄФА) готується відсторонити каталонську "Барселону" від кількох розіграшів Ліги чемпіонів.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!