Вперше в історії! У гонці Кубку світу з біатлону відбулася фантастична розв'язка. Відео

3 хвилини
130,8 т.

Італійка Ліза Віттоцці встановила рекорд з найменшого відриву від суперниці в індивідуальній гонці Кубку світу з біатлону між переможцем та срібним призером. На фініші в 1-му етапі КС 28-річна уродженка Венеції випередила володарку другого місця німкеню Франциску Пройс на 0.1 секунди.

Віттоцці на етапі у шведському Естерсунді стартувала 11-ю та зробила один неточний постріл на першій стійці. Пройс вийшла на дистанцію 55-ю та провела всі вогневі рубежі без промахів.

Попередній рекорд належав австрійцю Людвігу Гредлеру. В Антхольці на Кубку світу сезону 1996/97 він випередив німецького біатлоніста Рікко Гроссу на 0,3 секунди.

У жінок найближче один до одного фінішували Доротея Вірер та Деніз Херманн-Вік у Контіолахті у сезоні-2020/21. Різниця між ними становила 0.8 секунди.

На Олімпіаді-2010 білорус Сергій Новіков та норвежець Уле Ейнар Бйорндален показали однаковий час в індивідуальній гонці, тоді вони обидва стали срібними призерами.

Зазначимо, що українки індивідуальну гонку провалили. Найкращою серед наших співвітчизниць стала Ірина Петренко (22 місце).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!