Вперше в кар'єрі: на Кубку світу з біатлону жіночий спринт завершився сенсацією

240,8 т.

Сенсацією завершився жіночий спринт на першому етапі Кубка світу з біатлону, який цими днями приходить у шведському Естерсунді. Переможницею гонки стала Лу Жанмонно, для якої це "золото" стало першим у кар'єрі в особистих змаганнях.

25-річна спортсменка показала ідеальну стрільбу та швидкість проходження дистанції та прийшла до фінішу першою. Вона на 8,5 секунд випередила норвежку Каролін Кноттен та на 17,5 – її співвітчизницю Юні Ярнеклейв, для якої це став перший подіум у кар'єрі.

Одна з лідерок загального заліку цього сезону Франциска Пройсс прийшла лише четвертою. Її пряма конкурентка італійка Ліза Вітоцці завершила гонку на дев'ятому місці.

Збірна України знову не змогла порадувати своїх уболівальників. Жодна з наших спортсменок не змогла потрапити до очкової зони, а лише дві з них – Анастасія Меркушина та Христина Дмитренко – зуміли кваліфікуватися до гонки переслідування, посівши 48-е та 49-е місце відповідно.

Як повідомляв OBOZ.UA, напередодні чоловіча збірна України з біатлону невдало виступила в естафеті на Кубку світу. Після гонки тренер Юрай Сінатра назвав головного винуватця у провалі.