На 1-му етапі Кубка світу з біатлону пройшла чоловіча естафета: яке місце посіла Україна

13,9 т.

Чоловіча збірна України з біатлону невдало виступила в естафеті на першому етапі Кубка світу, який у ці дні проходить у шведському Естерсунді. Підопічні тренера Юрая Санітри не змогли поборотися навіть до десятки та фінішували лише на 14-му місці.

На першому етапі за "синьо-жовтих" біг Артем Тищенко. Українець не вражав за швидкістю, зате практично ідеально відстрілявся – на 10 мішеней йому знадобився один додатковий патрон, що дозволило 29-річному спортсмену утриматися за 40 секунд від лідера.

Артема Прима та Тарас Лесюк етапах на наступних також не змогли уникнути промахів, використавши ще п'ять додаткових патронів, але водночас зумівши уникнути штрафних кіл.

На вирішальний відрізок гонки українці вийшли на 11-му рядку, проте Антон Дудченко не зміг впоратися з емоціями та провалив свій етап. Наш біатлоніст заїхав одразу на три додаткові кола, що позбавило його можливості поборотися за топ-10.

Переможцем стала команда Норвегії, яка на 20,5 секунди випередила Францію. Норвежці з відставанням за 50,5 секунд від лідера виборола "бронзу".

Як повідомляв OBOZ.UA, жіноча збірна України з біатлону невдало виступила в естафеті на Кубку світу. Після гонки найкрасивіша спортсменка в нашій команді Христина Дмитренко назвала ганебним свій виступ.