Вперше в історії! Матч Australian Open встановив божевільний рекорд ТВШ

34,2 т.

Третя ракетка світу Олена Рибакіна (Казахстан) та нейтральна тенісистка Анна Блінкова (№57 WTA) у другому колі Australian Open провели найдовший тай-брейк в історії турнірів Великого шолома (ТВШ) серед одиночних зустрічей. Щоб визначити переможця, спортсменкам знадобилося провести 42 розіграші.

Відео дня

Вирішальний тай-брейк до 10 очок тривав 31 хвилину і закінчився з рахунком 22:20 на користь 25-річної москвички.

Загалом тенісистки провели на корті 2 години 40 хвилин. Підсумковий рахунок: 6:4, 4:6, 7:6 (22:20). Вийти у третє коло Відкритого чемпіонату Австралії Блінковій вдалося вперше у кар'єрі.

Після своєї перемоги росіянка зізналася, що такий успіх їй дався.

"Мені вдалося перемогти саму себе – і завдяки цьому я перемогла наприкінці. Руки у мене тряслися так, що я не могла влучити – особливо на моїх матчболах. У мене в кар'єрі було багато важких матчів, і дуже часто різниця між переможцем та програвшим – одне-два очки. Хтось каже, що в цьому краса тенісу, хтось – що в цьому жах тенісу. Сьогодні мені вдалося мені бути сильнішими на ці один-два м'ячі", - цитує Блінкову sports.ru.

У четвертому колі Блінкова зіграє проти італійки Ясмін Паоліні (№31 WTA). Початок 20 січня о 02:00 за київським часом

Як повідомляв OBOZ.UA, українські тенісистки на Australian Open-2024 встановили історичний рекорд нашої країни. Вперше одразу чотири наші співвітчизниці зіграють у третьому колі змагань подібного рівня.

Нагадаємо, що у другому колі АТ українка Марта Костюк не стала тиснути руку росіянці. Наша співвітчизниця здобула перемогу, але відмовилася традиційно вітати суперницю.