Воротар збірної України в рекордному матчі "Реала" організував гол, зробив суперсейв і пропустив між ногами. Відео

160,5 т.
Воротар збірної України в рекордному матчі 'Реала' організував гол, зробив суперсейв і пропустив між ногами. Відео

Український голкіпер мадридського "Реала" Андрій Лунін допоміг своїй команді здобути перемогу у 29-му турі чемпіонату Іспанії з футболу. 25-річний футболіст збірної України в гостьовому матчі проти "Осасуни" відбив чотири удари у ворота та став автором гольової атаки.

Наприкінці першого тайму за рахунку 2:1 на користь мадридців Лунін зробив ефектний сейв, завдяки якому господарі не змогли переламати перебіг поєдинку.

На 41-й хвилині Хосе Мануель Арнаїс легко пройшов захист та потужно пробив з лінії штрафного майданчика. Українець у стрибку перевів м'яч на кутовий.

У другому таймі Андрій розпочав гольову атаку своєї команди. Український голкіпер далеко вибив м'яч, Федеріко Вальверде в дотик перевів круглий снаряд далі, після чого Брахім Діас вийшов віч-на-віч із воротарем "Осасуни" Серхіо Еррерою і без проблем забив третій гол.

За рахунку 1:4 на останніх секундах Лунін пропустив необов'язковий м'яч. Ікер Муньос пробив точно між ніг нашому співвітчизнику. Підсумковий рахунок 2:4.

Ця перемога стала для головного тренера "Реала" Карло Анчелотті 200-ю за час його роботи у столичній команді, що стало рекордом Ла Ліги.

"Реал" лідирує у турнірній таблиці з 72 очками. Другою йде "Жирона" (61 пункт).

Як повідомляв OBOZ.UA, раніше Лунін провів чудовий матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти німецького РБ "Лейпциг". Українець відбив 4 удари у площину його воріт. Поєдинок завершився з рахунком 1:1, що з урахуванням перемоги у першій грі (1:0) дозволило іспанцям вийти у чвертьфінал.