Голкіпер збірної України вивів "Реал" до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Відео

10,5 т.
Голкіпер збірної України вивів 'Реал' до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Відео

Український голкіпер мадридського "Реала" Андрій Лунін провів чудовий матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти німецького РБ "Лейпциг". 25-річний футболіст збірної України відбив 4 удари у площину його воріт. Поєдинок завершився з рахунком 1:1, що з урахуванням перемоги у першій грі (1:0) дозволило іспанцям вийти у чвертьфінал.

Вже на 9-й хвилині Лунін не дозволив Беньяміну Шешку обіграти себе один на один. Рефері пізніше зафіксував офсайд у гравця збірної Словенії, але сейв українця від цього не став менш красивим.

Гості продовжували домінувати, загалом зробивши за поєдинок 19 ударів у бік воріт Андрій.

Особливо ефектний сейв наш співвітчизник зробив на 41-й хвилині, коли Сімонс на техніку пробив із лівого кута штрафного майданчика, а український воротар кулаком відбив м'яч.

На 48-й хвилині Андрій необачно вийшов із воріт та його проскочив Апендо, але український футболіст встиг повернутися та забрав м'яч.

Жеребкування чвертьфіналів, півфіналів та фіналу Ліги чемпіонів УЄФА-2023/24 пройде 15 березня у Ньоні. Початок церемонії о 13:00 за київським часом.

Як повідомляв OBOZ.UA, кілька днів тому матч у чемпіонаті Іспанії між "Валенсією" та "Реалом" завершився грандіозним скандалом з вилученням і штовханини. Брав участь і Андрій Лунін.

Раніше повідомлялося, що Луніна хоче купити англійський "Ньюкасл". Чотириразовий чемпіон АПЛ у нашому співвітчизнику знайшли заміну своєму основному голкіперу Ніку Поупу, який отримав травму та вибув на п'ять місяців.