Визначився переможець Кубку України з футболу. Відео

30,2 т.

Донецький "Шахтар" переміг полтавську "Ворсклу" і в 14-й раз у своїй історії здобув Кубок України з футболу. Поєдинок у Рівному на стадіоні "Авангард" завершився з рахунком 1:2.

Відео дня

Матч розпочався за переваги "Шахтаря", гірники володіли територіальною ініціативою, спокійно катаючи м'яч у центрі поля та вибудовуючи свої атаки, переважно використовуючи лівий фланг.

"Ворскла" намагалася закриватися, не давати простору та зони для суперника. Полтавці свою гру збудували на контратаках, але це їм у першу половину тайму зробити практично не вдавалося.

Вихід із оборони в напад майже не працювало у "Ворскли". Хавбеки "Шахтаря" відбирали м'яч ще до того, як його вдавалося видати Сіссоко.

Перший момент у гравців полтавського клубу стався на 22-й хвилині, змусивши Різника далеко вийти з воріт на перехоплення. Через 5 хвилин уже Якубу вибігав віч-на-віч із воротарем "гірників", але не зміг реалізувати свій епізод.

На 40-й хвилині зусилля "Шахтаря" нарешті мали успіх. "Ворскла" начебто відбилася, м'яч потрапив до Азарова, той вирізав суперпас між двох захисників на Сікана та футболіст збірної України завдав ідеального удару у рамку.

Друга половина зустрічі розпочалася з атак номінальних господарів. Полтавці кинулися відіграватися, повністю окупувавши центр поля. "Ворскла" володіла м'ячем, але до ударів у площину справа не доходила.

Натомість перший "постріл" у рамку у другому таймі виявився результативним у "Шахтаря". Після подачі від кутового Микита Матвієнко скинув на дальню штангу і Конопля ударом головою встромив м'яч у ворота.

Здавалося, Ісенко відбив удар, але після перегляду повтору стало зрозуміло, що м'яч перетнув лінію воріт.

Пропустивши другий гол, "Ворскла" вже не так виглядала монолітно в обороні. Підопічні Сергій Долганського періодично притискалася до свого штрафного майданчика, без найменшої загрози воротам суперника.

На 86-й хвилині футболісти із Полтави змогли один гол відіграти. Ілля Крупський обіграв Кевіна і вирізав у воротарський центр на Миколу Ковталюка. 29-річний форвард п'ятою феноменально переправив м'яч у сітку.