Визначився чемпіон України з баскетболу 3х3: хто виграв 20 000 грн

519

В Києві відбувся фінальний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3. Переможцем головного турніру зимового сезону національної першості, якому передували три відбіркових етапи, стала команда Push Team-ДТЕУ, яка у фіналі перемогла Self Made Basket.

Push Team, у складі якого виступали Дмитро Кравченко, Роман Маярчук, Костянтин Пунда та Антон Литвинов, без поразок пройшов всю турнірну дистанцію.

Чемпіони виграли три матчі в групі, здолавши "Прометей", "Полтаву" та "Кривбас", у чвертьфіналі пройшли "Рівне", а в півфінальному матчі здолали "Київ-Баскет".

Фінал вийшов дуже цікавим та напруженим: у вирішальну частину гри команди входили за рівного рахунку – 17:17. Але ключовими в цьому матчі стали два поспіль дальніх влучання в клатчі від гравця Push Team Дмитра Кравченка, який приніс своїй команді перемогу над Self Made Basket (Вадим Довідний, Данііл Овчаренко, Владислав Лукінський, Олексій Соловйов) – 21:18.

Саме Кравченка було визнано MVP фінального етапу сезону. Третє місце посіла команда "Київ-Баскет": Лєв Кошеватський, Нікіта Когут та Ігор Стародуб у грі за третє місце перемогли "Старий Луцьк" (22:16), у складі якого виступали Данило Марків, Олександр Дюпін, Олександр Прозапас та Антон Мусієнко.

Переможці турніру отримали призовий чек в розмірі 20 000 грн, Self Made – 15 000 грн, а "Київ-Баскет" – 7000 грн.

50% призового фонду з фінального етапу чемпіонату України 3х3 підуть на закупівлю важливої автівки для 109 бригади ТРО 106 батальйону, у складі якої на Адвіївському напрямку воює колишній гравець клубів Суперліги В’ячеслав Богданов.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!