Уперше в історії футболу. На Кубку Азії трапилася грандіозна сенсація. Відео

9,0 т.

Збірна Йорданії з футболу, яка посідає 87-ме місце у рейтингу ФІФА, сенсаційно вийшла у фінал Кубку Азії. У матчі 1/2 фіналу підопічні Хусейна Аммуті обіграли одного із фаворитів турніру – команду Південної Кореї (2:0). Йорданія вийшла у цю стадію турніру вперше в історії. До цього йорданці не проходили далі за чвертьфінал.

Головним героєм зустрічі став півзахисник французького "Монпельє" Муса Аль-Тамарі. На початку другого тайму 26-річний хавбек асистував нападнику арабського "Аль-Ахлі" Язану Аль-Наймату, а на 66-й хвилині сам відзначився забитим голом.

Збірна Кореї знову не змогла виграти турнір. Востаннє це вдалося в 1960 році, коли змагання проходило в Кореї.

У фіналі Йорданія зіграє з переможцем півфіналу Іран – Катар. Матч відбудеться 7 лютого. Фінальну зустріч заплановано на суботу, 10 лютого (17:00 за київським часом).

Як повідомляв OBOZ.UA, на Кубку Азії півзахисник "Райо Вальєкано" Тьягу Мануел Діаш Коррея, відоміший під прізвиськом Бебе, відзначився фантастичним голом за збірну Кабо-Верде.

Відео менш ніж за добу набрало 1 млн переглядів у соціальній мережі Х (колишня Twitter).

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!