Українець Мудрик забив шикарний гол за "Челсі" після кинджального проходу. Відео

39,0 т.
Українець Мудрик забив шикарний гол за 'Челсі' після кинджального проходу. Відео

Вінгер збірної України Михайло Мудрик відзначився шостим забитим м'ячем цього сезону. Наш співвітчизник записав на свій рахунок результативну дію у матчі 28-го туру англійської Прем'єр-ліги, закріпивши перевагу лондонського "Челсі" у домашньому протистоянні з гостями з Ньюкасла.

Українець розпочав зустріч на лавці запасних та з'явився на полі на 71-й хвилині за рахунку 2:1 на користь лондонців. Михайлу знадобилося лише п'ять хвилин для того, щоб записати своє прізвище на табло стадіону "Стемфорд Брідж".

Господарям поля вдалася блискуча контратака по лівому флангу. М'яч перевели в центр, де його підхопив Мудрік, який наче на велосипеді втік від оборони "Ньюкасала", обіграв голкіпера і закотив м'яч у порожні ворота.

В результаті цей удар українця став переможним у матчі. "Челсі" пропустив на останній хвилині основного часу, але зумів вистояти у компенсовані шість хвилин.

Цікаво, що це вже другий м'яч Мудрика у ворота "Ньюкаслу". Раніше він вразив ворота "сорок" у поєдинку Кубку ліги.

Як повідомляв OBOZ.UA, лідер збірної України Віктор Циганков зумів уникнути серйозної травми у матчі чемпіонату Іспанії, в якому він відзначився гольовою передачею.